Algemeen
Overnachten midden in de Alpen in Zwitserland? Op een alpenpass (Sustenpass) gelegen? Verblijf bij Thomas en Jacqueline bij Alpin Center Sustenpass. De ligging van dit motorvriendelijke hotel is perfect; in een haarspeldbocht op de Sustenpass. Je aankomst en vertrek op de motor staan hierdoor garant voor heerlijk bochten rijden in een prachtige omgeving.
Bij Alpin Center Sustenpass kan je overnachten in het hotel, welke beschikt over 25 kamers verdeeld over meerdere etages (lift is niet aanwezig). De hotelkamers zijn voorzien van eigen sanitair (douche/wc) en tv. 's Ochtends staat er een heerlijk ontbijt voor je klaar en 's avonds kan je aanschuiven in het restaurant. Kijk voor de actuele prijzen op de website.
Kom je met een grote groep motorrijders? Dan is er ook een Berglodge te huur! De berglodge biedt plaats aan totaal 125 personen verdeeld over meerdere etages en verschillende kamers. In de lodge is een grote gemeenschappelijke ruimte aanwezig alsmede een grote keuken.
Voorzieningen
Foto's
Omgeving
Verblijven bij Alpin Center Sustenpass staat garant voor direct genieten als je op pad gaat met je motor. Door de ligging van het motorhotel op een alpenpass beginnen de haarspeldbochten al gelijk bij het wegrijden op je motor.
Een mooi rondje om te rijden is (met de wijzers van de klok mee), over de Sustenpass naar de Furkapass en weer terug via de Grimselpass. Neem de tijd om onderweg te genieten van de mooie vergezichten, hier zijn de bergen hoog (tot 4274m) en is de natuur schitterend. Welke wegen je ook kiest, het motorrijden is hier fantastisch!
Wil je een wat groter rondje om te rijden, rij dan via de Grimselpass naar Wallis (via Brig), hier tref je het Zwitserland wat velen kennen van de ansichtkaarten. Als je in Wallis rijdt, mag een uitstapje naar Zermatt niet ontbreken. Let hierbij wel op dat het laatste gedeelte autovrij is en dus niet per motor bereikt kan worden. Doorrijdend in Wallis kom je uiteindelijk uit bij het meer van Genevé, hier kan je weer terug naar het hotel via het Parc Naturel Régional Gruyère (bekend van o.a. de tour de france). Schitterend mooi en ook qua wegen heerlijk om te rijden. Via Zweisimmen, Spiez en Interlaken kom je daarna weer uit bij het hotel.
Ook beslist de moeite waard is een rondje Alpen landen, start vanuit het Hotel en zet koers via Chur, Davos naar Sankt Moritz om daar door te steken naar de Stelviopass. Vanuit daar kan je weer terug naar Zwitserland, of steek door via Italië naar de Timmelsjoch pass welke je naar Oostenrijk brengt. Ontdek zelf waarom Zwitserland geliefd is onder de motorrijders.
Virtuele tour
Kaart
Contact
Alpin Center Sustenpass
3863 Steingletscher
Zwitserland
Tel: 0041-(0)33975-1222
Website: https://www.sustenpass.ch
Email: welcome@sustenpass.ch
De eigenaar spreekt de volgende talen:
- Engels
- Duits














