Algemeen
Carré Hotel Zuid-Limburg ligt Hulsburg, in het hotel kan je comfortabel overnachten in kamer met eigen sanitair. Daarnaast is er ook een studio te huur voor maximaal 8 personen per kamer. Ideaal als je met een grote groep gaat rijden.
Eten en drinken kan bij Grand Café Naeve de Paort en zit in hetzelfde gebouw als het hotel. 's Ochtends staat er een heerlijk ontbijt voor je klaar en 's avonds kan je er dineren. Geniet hier van het bourgondische zuiden.
Je motor kan veilig in de afgeloten en overdekte stalling staan, daarnaast is er een droogruimte voor je (natte) motorkleding.
Voorzieningen
Overnachten
- Appartement met eigen sanitair
- Groepskamers
- Kamers met eigen badkamer
- Kamers met gescheiden bedden mogelijk
- Badkamer met douche of bad en toilet
Eten
- Ontbijt
- Avondeten
- BBQ
- in overleg
- Restaurant in de buurt
- Supermarkt in de buurt
Motor
- Overdekt en afsluitbare parkeerplaats
Diversen
- Bar
- Keuken aanwezig bij huur appartement
- Restaurant
- WiFi aanwezig
- Terras met zon
Omgeving
Carré Hotel Zuid-Limburg ligt in Hulsburg, ga je vanuit hier motorrijden dan tref je een prachtige omgeving, mooie bochtige wegen en limburgse gastvrijheid.
Een mooie bekende motorroute om te rijden is de mergellandroute. De route, van ongeveer 120km, brengt je door oude dorpjes, langs kastelen en over diverse klims. Uiteraard kom je volgende plekken onderweg tegen om te stoppen voor een kop koffie of een heerlijke lunch.
Door de centrale ligging van het Carré Hotel Zuid-Limburg behoort het motorrijden in België en/of Duitsland ook tot de mogelijkheden. Maar vergeet ook niet om een bezoek aan een stad als Maastricht of het toeristische Valkenburg te brengen.
Kaart
Contact
Carré Hotel Zuid-Limburg
6336 AV Hulsberg
Nederland
Tel: +31-(0)45-2080856
Website: https://carrehotel.nl/
Email: info@carrehotel.nl
Facebook: https://www.facebook.com/CarreHotelZuidLimburg
De eigenaar spreekt de volgende talen:
- Nederlands
- Engels
- Duits












